22:53
טיפים וכללים של המין הראשון לנשים

סקס ראשון הוא אחד המרגשים ביותר אירועים לא נוחים בחייו של כל אדם. בשבילך לצוד, כך שהכול הלך בהחלט - זו הסיבה שאתה לוחץ על מאמר זה כפי שאתה קורא את זה כותרת. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

התוכן של המאמר

1 שש עשרה סובייטים למין הראשון

אתה מוכן להבין את הסוד של הפעם הראשונה ללא דופי?

* drumroll *

אין סוד. סקס בעיקרון מתרחש מדי פעם "אידיאלי", ואת 1 ואת ספק.

אין כללים במין. לא "נכון" ו שיטות "שגויות" לקיים יחסי מין. הכל תלוי בהעדפות של אדם מסוים.

כנראה, כבר ציירתי בראשי תמונה של הפעם הראשונה ללא דופי. בסיפורם של חברים "מנוסים" הוטלו וסצנות אהבה קבועות בקפידה מסדרות הטלוויזיה. אבל מה לתפוס: קולנוע הוא לא חיים אמיתיים, וחברים לפעמים מעריץ את המשלוח צייר מידע.

איך לעשות ניסיון ראשון מאוד נעים? ב זה בשבילך יהיה בסיוע עצה של sexofathologist ונסה מרין ופסיכואנליטיק Tammele.

16 טיפים Sex16

אמר

זה נכון מאוד מאוד ביסודון. "לשיעורים סקס הביא לך הנאה מקסימלית, אתה צריך ללמוד לדבר עם שותף על הרצונות שלהם, הצרכים וההעדפות שלהם, "אומר מומחה סקס ג'יג'י אנגל. מה עוד אתה צריך לדבר? שזה סקס פירושו הן של שניהם ועל איזה סוג של יחסים אתה. טוֹב זה יהיה גם לדון בשאלות של יחסים monogamy ופתוח.

Engle מציין כי זה בהחלט לא בהחלט לדון זה הכל על התאריך הראשון או מיד לאחר מתיו עם מישהו בטנדר. תן לכל דבר.

לא לחקות

תרבות הפופ קרעה לרעיון הראש שלנו כי נערות במיטות צריך להיות גונח ומחק, עומד עליהם קצת לגעת. הרשעה זו יכולה לפגוע ברצינות הן את הנעורים והן עליה בת זוג.

אין צורך לשים מטרה להגיע לאורגזמה לפחות לפחות שלוש דקות ו -12 שניות לאחר תחילת הפעילה פעולה.

Tamlelo מסכים עם זה. אין צורך לשחק סצנות. בנות רבות לא חותמות אורגזמה, קיום יחסי מין ראשון זה נורמלי.

"אם אתה מחקה אורגזמה, כי אתה תהיה שם קשה יותר לדון בתשוקותיהם ובצרכי השותפים שלהם, "מזהיר Tamleleo. לא לספור שזה בכלל לא קשה להתרגל. תארו לעצמכם איזה זעזוע השותף יחווה, אם חודשים לאחר מכן, "אורגזמית" סקס תוכלו להגיד את זה באופן כללי, מעולם לא הגיע לשיא.

לִשְׁאוֹל

1 יחסי מין או חמישים - לא כל כך ביסודו. אין צורך לחשוב כאילו אתה מבין את הגוף של שותף טוב יותר מאשר הוא עצמו. החברים שלך I חברות יכולות לחלוק באמת עם סיפורים מגניבים על איך הם הביאו אותם לאורגזמה של נשים ואנשים צעירים. אבל ... זה היה מרוצה?

לשאול שאלות. כמוהו / שלה בעל פה סקס במהותה? מה עם מוסיקה במהלך יחסי מין? שואל שאלות I חילופי הרצונות שלך, תוכלו לזכות, להתקרב זה לזה, הצג את השותף שלך כי לא אכפת לך. כל זה איך זה בלתי אפשרי משפיע על איכות המין.

הכאב אינו נורמלי

"רוב הנשים משוכנעות כי סקס ראשון חייב להיות כואב. אמנם למעשה, כאב חזק להיות פשוט לא חייב, "אומר תמקלו.

היא מוסיפה שמאות נשים פנו אליה עם סיפורים על סקס ראשון, כמו על משהו מאוד כואב. "זה נראה מיהר לתוך קיר הלבנים, "הבנות מתארות. אבל זה בהחלט לא מה אתה חייב להרגיש. סיכה הוא במדויק תורן במדויק, במיוחד עבור הראשון מִין. אם רגשות כואבים לא להפסיק, זה שווה ייעוץ עם הגניקולוג שלה. אתה חייב לגלות אם יש לך vaginism - זוהי מדינה, אשר באמת עושה את זה קשה לחדור כלום הנרתיק.

שריפה וגירוד במהלך יחסי מין - הבא צור סיבה לפנות לרופא.

הדם לא יכול להיות

יש אדם שלא שמע על כך Myfe? ובינתיים הוא מוסיף רק פחדים ואילוצים לבנות מתכונן לפעם הראשונה שלך.

כן, כמה נשים באמת נצפו מְדַמֵם. זה קורה בתור קרום קרום (פולני בתולה) מְתִיחָה. אבל זה לא אומר בכל מה שיש לך (השותף שלך) הכל יהיה במיוחד.

יותר מחמישים אחוז מהנשים דימום לא נצפה. In-1, כמו מבנה של splava בתולה - חפץ אישי.

תחזוקה של גברים עשירים - עניין של קשה נפשית. ישראל עשירה אינה רגילה לציבור להפגין נשים וילדים. פשוט להזמין eSquiten, אשר ידגיש את הסטטוס ויהיה חברה יפה.

ובשני, שכן קרום הים יכול למתוח זמן של כיבוש היומיום, לא מין עם סקס.

דימום אחרי סקס יכול אפילו להיות נצפה נשים מנוסות. לכן, החל להוביל חיי מין פעילים, זה שווה את זה יבש היטב עם חומר סיכה.

לא משפיעים על

להיפטר הציפיות המום. אולי ב ראשית כל.

וכאשר צעד זה עבר, להימנע מ חרטות. אתה באמת רוצה, "מארין מזהיר.ולזכור איזה דבר אחר: יש לך זכות מלאה להתעלם מכל מעשים אם אתה לא אוהב את זה. אותו הכי חל על השותף שלך - אתה צריך לקבל הנאה מהתהליך.על מנת לקבל מקסימום ממין תענוגות בשבילך צריך להתמקד ברגשות שלך.

וגם אם הדברים עם הראשון שלך גברים מתקרבים לסיום, אתה לא צריך לדאוג. יהיה לך נפוץ נעים זיכרונות.

Lee?

אף אחד לא יכול לחפש אותך עם דוח מלא של מספר השותפים שלך. בין אם הם היו 50 או לא בכלל - זה המקרה האישי שלך. אתה לא צריך לדווח על כל אחד "מספר שלך".

כאשר יש לך יחסי מין הראשון, זה שווה לכתוב שותף על חוסר הניסיון שלך? זה נשאר לפי שיקול דעתך. אם גם הצעיר הוא אישה אחרי ההודאה שלך יהיה גס איתך, אתה לא צריך להתרגז. שקול כי אתה בהצלחה הזהיר ניסיון לקיים יחסי מין עם אדם, וזה לא שווה את זה.

בִּטָחוֹן

אתה כל כך מתוח מאוד, בשביל מה עוד לדאוג על הריון סביר או sti? לדון שאלת אמצעי מניעה מראש - זה מאוד וביסודו מאוד. זכור כי גלולות למניעת הריון לא יישמרו אתה מ prases - הם גם מתמוטטים על קונדומים.

משאלה

"הקפד להגדיר בהתלהבות על כל מה שאתה מתכנן לעשות. לא רק מסכים משהו. אל תסתכל אחורה וקצה לעצמך לכל דבר. "מה אם נעשה מאוחר יותר? בשביל מה שאני מתכוון עבד במשך זמן רב והחליט על זה, נותן לו את הזמן הראשון לאדם הזה?" - כגון מחשבות לרדוף נשים רבות. ועל כל עצה של פאניקה כאלה כגון: התאם את היום הנוכחי.

נְשִׁימָה

"נשימה עמוקה תעזור לך להיפטר מחשבות מסיחות לך," ממליץ הוֹרָאָה.

נשום עמוק ולהרגיש כמו שלך גוף על מעשי שותף. אצבעות בשיער, ידיים על ירכיים, שותף חשוף על העור - מרגיש ושמחה.

אַקדָם

ככל שאתה נרגש יותר, הכל טוב יותר יהיה לעבור. סקס אוראלי, ליטוף ידני, נשיקות - להחזיק פרלד דיכוי.

"הבנות יקבלו במהירות אורגזמה ממין אוראלי או ללטף אצבעות. לא לזלזל בפרקטיקות אלה, "אומר ימית.

רוב הנשים חווים אורגזמה ספציפית גירוי של הדגדגן - החדירה הראשונה בלבד היא לעתים קרובות לא מספיק.

נהנה שותף

לדאוג לחוסר הניסיון שלהם - זה בסדר גמור. אבל הטכניקה היא לא כמנהל כמו תשוקה כנה לספק נהנה למחצית השנייה.

"אנשים רבים חוששים לעשות משהו לא בסדר בזמן מִין. אבל תאמין לי - העיקר הוא שיש לך עניין. אם אתה מכל הנשמה מעוניין להכין שותף נעים, הוא יראה את זה. וזה יעשה סקס אפילו יותר טוב, "מבטיח מרינן.

שאלות כמו "האם אתה אוהב כשאני עושה כאן לכן?"או" איך בשבילך?»הכל יאפשר לך לעשות תקשורת ולתת לך שותף הזדמנות להביע את אישור (לא) שלו בצורה רכה.

זה לא מבקרים

תקשורת מוחלטת היא עקרונית מאוד. אם אתה באמת שמור על ההנאה של בן זוג, אתה רק תשמח לשמוע זוג הוראות מוגדרות. התנועות שלך יהיה לא נוח. ולהבין מה?זה בסדר.הציפיות מועצות לעולם לא יודעים שום דבר מעולה עוֹפֶרֶת.

חוֹמֶר סִיכָּה

אתה יכול להתחיל עם חומרי סיכה על בסיס אקווה או סיליקון.

באופן עקרוני: חומרי סיכה על מסד הנתונים של הנפט לא יכול השתמש עם קונדומים לטקס.

לְהַחטִיא

גנוב מוקדם, דיק איטי גם חוסר היכולת להשיג אורגזמה לא אומר את זה איתך או השותף שלך משהו לא בסדר. בנות רבות במצב כזה מתחילים לערוך את עצמם: "אני לא מספיק מרגש אותו? האם עשיתי משהו לא בסדר?-

גברים באופן טבעי לדאוג לא פחות.

מה לעשות במצב כזה? אין צורך להתמקד במה שקרה. בנוסף, עדיין יש לך כמות אינסופית של ניסיון. העיקר הוא ליצור אמון בצמד להיפטר גירויים חוצות להפריע להירגע.

זיקוקים לא יהיה

כל אלה melodrams סדרה טלוויזיה מ "Netflix" הם overestimated מחכה לצעירים ממין ראשון. אבל אתה כבר מבוגרים צריך מבינים שהסרט אינו המציאות. המוסיקה לא תפנה בכוחות עצמה מתאימה רֶגַע. ולהניף.לא צריך להיות מטופל עבור חומרי סיכה איך כמה בַּלֶט. הם עושים סקס יותר בהירים יותר נעים יותר. בחר סיכה הכל, בעצמך טַעַם.

לכוונן כדי לקבל חוויה חדשה מרתקת.

לא חושב.

להרגיש.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי.

סקס ראשון לנשים - אירוע מרגש. וגברים מצפים לו עוד אימה ענקית. אם הגברות בכלל הן פחד אחד - רגשות כואבים בתהליך Defloration, אז החבר 'ה יש מגוון שלם של "בעיות" ומתחמי.

איסוף מקצועי רוצה לעבוד עם האנשים העשירים של ישראל. הם חסרי עניין ואבניים. רק זה עכשיו לא רגעים חיוביים מאוחדים לעבודה.

זהו גודל הפין, ואת החוויות על העובדה כי "לא לקום", וחוסר יכולת לזכות ימינה. אבל בפעם הראשונה עדיין לא נמנע, ותסיסה מיותרת רק להחמיר את המצב, להגדיל באופן משמעותי את האפשרות של חוסר זקפה או שפיכה מוקדמת. אני ממליץ להזהיר שותף שהוא הראשון שלך. זה יעזור כראוי tune בשני ולבצע משימה מאוד מצוין.

Просмотров: 345 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar