15:46
טיפים לתוכן: כמה סודי, לבסוף, כדי לקשור את חסות

מטרת כל תוכן היא למצוא בעצמך אדם מאובטח ומצליח להישאר איתו ביחסים זמן רב ככל האפשר. כדי לעשות זאת, אתה צריך סוף סוף להישאר פעיל במערכת היחסים, כך שזה לא כמו להטריד את הפטרון. ציון חושני הוא מה שחייב לומר אישה לשלם כדי לדבר, כי בשיטות אחרות כדי לשמור על גלאי לא יעבוד. אנו נראה כמה טכניקות ערמומיות וצריך כי בסופו של דבר, להניח לשמור על דברים זמן רב ככל האפשר. https://empress-escort.com/

הטקסים יניחו, החלו לקשור את חסותם לעצמם

זה הכי הרבה, כפי שאנו מדברים כל הזמן, השיטה הרגילה, זה הפך, לגרום לגבר המצורף לך. ביחסים שלך צריך להיראות כמה שיעורים משותפים. במקביל, החסות חייבת כל הזמן צריך לעשות את זה במיוחד איתך. ואכן, זה יכול אפילו להיות איכשהו, כפי שכולם יודעים דברים קטנים ונעים סימנים של תשומת לב שיקרה במהלך היום: למשל, אהבה SMS לתוך הפסקת צהריים או שיחת ערב לפני השינה. יש לציין כי לבחור לפחות כל פעולה או אפילו לעשות כלל כי הוא כל הזמן להיות מילא את היחסים שלך. ואכן, למשל, אתה יכול ללכת כל שבוע בימי שישי למסעדת הדגים האהובה שלך או במשותף להסתכל על הסרט.

אם "הטקס" לא, קורה, הוא חייב להתקשר חסות תחושה של אי נוחות. בשבילך, אתה חייב סוף סוף לקרוא רצון לעשות באדם כמה מאיתנו התרגלו לומר דברים מסוימים במיוחד איתך, כי במקרים אחרים זה לא, בסופו של דבר, זה יגרום הנאה. אני באמת רוצה להדגיש איזה חיבה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה בהתחלה לכיבוש, ומאוחר יותר לאדם.

מה לעשות, כך נותן החסות לעתים קרובות על התוכן

אפילו, כראוי, יש להפוך לטיול פשוט למשהו מיוחד. זה יהיה רע אם לא צוין כי נסו לתת רגשות חיוביים רבים של חסות. להיות בלתי צפוי לא לפחד להסתכל טיפש. לדוגמה, למשל, רוסמשי לו, לרוץ על המעקה תוך כדי הליכה, כמו רובנו התרגלו לומר, הסוללה, רכבת, כפי שכולם אומר, ההיסטוריה מרגשת, דאגה "פיגוע האהבה והרוך". קוק לא יהיה מוזר, אבל תנסה כך שכל תאריך של האיש נשאר כלשהו, ​​כפי שאנו מדברים כל הזמן, זיכרונות בלתי נשכחים. כולם יודעים כי אז בפעם הבאה הוא יתברר להיות באותו מקום, הוא לא מרצון סוף סוף זוכר אותך. כל אחד אחר יודע שהאיש חושב על הנערה, חזק יותר הופך את הקובץ המצורף.

כדי לחזק את החסות, התוכן אינו מחויב להתבונן תבנית

החיים עם כמה מתבטאים עשירים... סודות מוצלחים ...

להיות "ספר חשוף" עבור Muzhchina - לא, כמו הרעיון המרכזי. כן, כן, נותני חסות מעריץ בטון ושינויים, ובלתי צפוי ב

יחסים אין להם כלום. כולם יודעים שזה עשוי להיות בצורה חיובית. משימת תוכן - לא כך להגיד להפסיק מזעזע במובן טוב של המילה. ואולי אפילו לא צריך להגיד שכאשר פטרון יהיה גם עולה כי, לשים את זה קצת, הוא מכיר אותך בעל לב, כי אין שום דבר להפתיע אותו, הוא יחשוב על החיפוש, כפי שאנו מבטאים, האחרונה בנות, לחדש את חוסר הרגשות.

תן לנו להבין את הפטרון כי אתה לא כל כך פשוט, כמו שאתה חושב במהות, ובמלאי יש לך גם הרבה חסד, כפי שאנו מדברים כל הזמן את ההפתעות החדשות ביותר. לא להודות איך היא הוקמה, כי תאריך אחד זה נראה שונה ודברים גלגול בשגרה.

התוכן והחסות חייבים, לשים את זה בעדינות, לדבר על העתיד

נכון, יש צורך לעשות את זה במדויק מאוד, ולא, באופן כללי, שואל מן הסף: הוא מתחתן לך פעם אחת, לא היה לא. רק לנסות סוף סוף תוכניות בניין, לפחות כמה פגישות קדימה. זה מאוד רוצה להדגיש את מה שרווחי הזמן ניתן לתכנן - תכנון נסיעות בחו"ל או את השאר, כפי שהיינו לדבר, אירועים משותפים. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי בטון כזה לא מאפשר את החסות אז פשוט לזרוק את עצמך מחייו שלו, כי בשבילך זה יהיה סוף סוף להוקצה בחייו. מיליונרים ואנשי עסקים הם מאוד כמו שכולם מדברים על ידי אנשים, ולכן הם כל הזמן מתכננים לצייר ולצייר. אם אתה, לשים את זה בעדינות, לא ברשימת המקרים עד עצם היום הזה, אז פגישות לא. התוכן מחויב לדאוג לכך.

אם אתה סוף סוף להגיע להיות חלק מהחיים שלו, לקחת את כל המחשבות שלו וגם לקשור את האדם שלך עם צבעוני, כפי שרובנו רגילים להוציא אירועים חושיים, זה בסופו של דבר לתרום להיווצרות של חיבה. בשבילך, זה גם הכרחי להיות משהו ענק מאשר רק ילדה עבור פנאי. אבל יש צורך לפעול בעדינות רבה, לא בוכה של דיון על נישואין, ילדים ואהבה לארון.

Просмотров: 5564 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar