15:46
סטריפטיז לעבר הקוטב: מקצוע סכנה

מספר ארוטי של בעל המועדון יכול להביא מאות אלפי רובל. הדיבור המרהיב של חשפנות תמיד גורם לרגשות חיוביים מהציבור. גברים מודים כי הם יכולים ליהנות מעוות על המוט ארוך ליהנות. מה יכול להיות סקסי מאשר אישה יפה בשמלה פרנק ליד פילון. אין זה מפתיע כי נשים רבות מנסים לחזור על מספר רקדנים מקצועיים, אפילו ששתים מותקנים בבית.

בפועל, לא הכל כל כך קל! רקדנים מקצועיים מוכנים לספר על הסכנות של המקצוע הזה. הנה הפציעות הפופולריות ביותר שנמצאות בחייו של כל חשפנית:

 • חבורות;
 • שריטות;
 • נקע;
 • מְתִיחָה;
 • חבורות;
 • שברים;
 • פגיעות חזרה.
 • למה זה קורה? כי במהלך הריקוד הגוף חווה עומס ענקי. ללא אימון פיזי קודם, אי אפשר להסוות את המספרים על הפילון.

  חבורות ושריטות הם נורמליים

  רקדני ריקוד הקוטב התעללות שיזוף והמשיכות על הגוף. כמובן, בנות כאלה נראה מרהיב. אבל הסטריפס עצמם מודה כי לעתים קרובות זה אמצעי יופי כפוי. במהלך המחקר של מספרים חדשים הם מקבלים פציעות. אם העור הוא מכרז וזרם, אז החבורות מופיעות באופן מיידי. Hematomas על הרגליים והידיים נראה מפחיד. לכן, אתה צריך להסוות אותם תחת שיזוף ואת שכבת הקוסמטיקה. תליון מושלם להסתיר חבורות.

  לומד ריקוד על Pylon, אין צורך להיות עצלן ללבוש אלמנטים מגן. אחרת, הברכיים והירכיים יישברו. אבל שריטות מתעוררות בשל מבחר לא תקין של אביזרים ובגדים. לכן, יש רקדנים מקצועיים עבור רקדנים בז'אנר של ריקוד הקוטב.

  מתיחה בשעדה

  פציעה קורה בסיבה בנאלית - פיזור שריר לא מספיק. אתה לא יכול מיד לקפוץ על הפילון, אתה צריך לעשות קומפלקס של תרגילי הכנה. הילדה צריכה להבין שאם אתה מחדש את כל משקל הגוף על הידיים במהלך אחיזה, מתיחה לא ניתן להימנע.

  תכונות ללכת... איפה עבודה טובה יותר...

  בנות לא מוכנות מתמודדות לעתים קרובות עם פציעות אלה. לכן, אנו ממליצים לרקוד מרקדנים מקצועיים. עכשיו ריקוד הקוטב ניתן ללמוד במועדוני כושר רבים. התוכנית פופולארית בקרב נשים פעילות מודרניות.

  מספרים מרהיבים כאלה כמו מתלה בתנוחה מורכבת, חוט עובדת עם גוף במשך מספר חודשים. אם מתיחה נכשלה להימנע, אתה צריך מיד לטפל בו.

  סטריפטיז ונופל

  למעוד על הבמה לא מפחיד איך ליפול מן הפילון. חשפנות מנוסות יודעות כי במהלך מצב כזה אתה יכול קבל פציעות רציניות. זיעה כפות או אימון גופני לא מספיק - הסיבות העיקריות מדוע בנות נופלים מן הקוטב.

  ב -20 בפברואר, הרקדן מטקסס ג'יניה סקיי נפל מפילון. היא שברה את הלסת והפילה את שיניו. האשה נלקחה מיד לבית החולים, היתה תקופה ארוכה של שיקום.

  לעתים קרובות מאוד, בנות נופלות בשל מבחר לא תקין של נעליים. סטריפטיז מתבצע תמיד ברצועה. זה נעליים מקצועיות לריקודים מורכבים על הקוטב. כל עובד מועדון מנוסה יגיד שזה בלתי אפשרי לשמור על זה. נעליים חייבות להיות יושבות לגמרי על הרגל. מחיר של אותם מ 8,000 רובל לכל זוג. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/

  עומס על הגב

  הסכנות של המקצוע כוללים בעיות עם הגב. בשל העומס ואת היעדר מחוכים מיוחדים ספורט במהלך הביצועים של המספרים, חוליות. לכן, אתה צריך לחזק את מחוך השרירי באזור הגב התחתון ובחזרה. אל תשכח ויטמינים. שריר חייב לאכול נכון, אחרת במהלך פציעות ריקוד לא להימנע.

  אם כאבי גב מופיע, אי אפשר להתעלם ממנה. טוב יותר בשלב הראשוני כדי לזהות את הסיבה ולנקוט פעולה.

  פולני ריקוד יפה ריקוד נוף, אבל אתה צריך להתאמן באופן קבוע את הגוף. רק זה לא יהיה פציעות רציניות ותוצאות לא נעימות!

  Просмотров: 2852 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar