20:47
לגרום לזה לצאת אחרי סקס לא מוגן!

הקונדום לא היה באמא. או שהוא שבר - כל דבר קורה. הגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים ולעשות הכל כדי להגן על עצמך ועל השותף מן ההשלכות סביר.

התוכן של המאמר

1 הולך אחרי סקס 2 ב -13 הגדולים ביותר 3 במשך 5 ימים 4 שבועיים לאחר מכן 5 שלושה שבועות לאחר מכן 6 6 שבועות לאחר מכן 7 חודשים לאחר מכן 8 בעתיד

הולך אחרי סקסי

ראיתי שהקונדום נשבר? במקרה זה, בשבילך עם שותף אתה צריך לסיים את כל הפעילות העיקדית. ולאחר מכן לפעול אחריו:

ללכת לשירותים

זה יעזור להסיר חיידקים שיכולים להוביל לזיהומים בדרכי השתן. נסו לדחוף את שרידי נוזלים עם איברי המשרתים או פי הטבעת.

אבל הבנות צריכות להישמר בראש כי השתנה לא יעזור להוריד את הסיכון של הריון. אם היה חודר למין, וזרע נכנס לנרתיק, שטרמן כבר כותרת ביצה.

להתקלח

ייבוש לא צריך לעשות - זה רק להרוג את הסיכון של גירוי ודלקת. מקלחת קליטה יפה מתחת למים חמים. נערות ליווי בראשון לציון

להבין את הרגשות שלך

איך אתה מרגיש עם שותף? בדיקת סערה של רגשות לאחר מגע לא מוגן - זה נורמלי. אתה יכול להרגיש את הרוע, העצב והחרדה. לתפוס יחד.

אם אתה לא יכול לסמוך על התמיכה של השותף, לדון במצב עם אנשים קרובים אתה בוטח.

לעשות תוכנית מעקב

אז שניכם נרגע, או לפחות לנסות לקחת את עצמך ביד. זה הזמן של פעולות פעילות.

אולי כדאי לחשוב על אמצעי מניעה קריטיים וללכת לבית המרקחת הקרוב ביותר. תרופות מסוימות זמינות ללא מתכון.

מפחד של Stis ו- HIV? להתאושש בקבלת הפנים במרפאה. זכור כי זה מספיק רק כדי לעשות פה או חודר סקס כדי לקבל נגוע.

תיאורסט שלושה ימים 2

מה שאתה צריך כדי לקבל זמן במשך 70 שעות לאחר מגע לא מוגן?

אם אתה מפחד ל- HIV, אתה צריך ליצור קשר עם הרופא להתייעץ עם מניעה לאחר פוסטקונטקטיקה. זה יעזור להוריד את הסיכון של זיהום.

בצע מטרות יליד בישראל היא קלה אם אתה אישה יפה מרוסיה. העוסקים בישראל מותר בפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 3000 יורו.

במקביל, זה לא שווה את זה לדחות את הביקור, יש צורך להתחיל לקבל תרופות בהקדם האפשרי. הקורס עשוי להימשך כ -20 שמונה ימים, ולקחת את כלי הטיפול יצטרך 1-2 פעמים ביום.

לפיה עיקרון תרופות כאלה פועלים (הם עדיין נקראים antiretroviral)? הם עוצרים את הרבייה והפצה של HIV לאורך כל הגוף.

אם אתה קורא על EC (אמצעי מניעה קריטי), הם יחסרו תהליכים ביו (ביוץ). גלולות EC מכילים הורמון סינתטי Levonorgestrel. אם לאישה יש זמן לקחת מוצר ב -120 - ארבע שעות אחרי סקס, הסיכון להריון יופחת ב -95%. גלולה שקיבלה מ -20 ל -70 שעות לאחר המעשה, מורידה את הסיכון ב -88%.

יש שיטות אחרות.באשר עגבת, המומחים ממליצים לבצע בדיקות חוזרות לאחר שלושה ו -6 חודשים. בפרט, זה ביסודו כדי לעבור את הבדיקה אם ריפוי אנטיביוטיקה לא לתת את ההשפעה הצפויה.בחיים קורה כל. זה יכול להיות כי בעתיד אתה שוב עבור אלה או סיבות אחרות אתה מחליט לקיים יחסי מין ללא קונדום.

בתוך 5 ימים 3

לקבוע פגישה לרופא מראש.

אבל יש צורך לזכור כי יעילות התרופות כזה מקטין את כל קפדני עם כל יום. בתקן - לקחת גלולות ביום הראשון לאחר מגע לא מוגן.

שבועיים לאחר מכן

הגיע הזמן לשלוח תשומת לב לסימפטומים שיכולים להתחיל להתבטא. הקצאות יוצאת דופן וכאב השתנה עשוי להצביע על זיבה או כללאדיה. כאב המוח לאחר מין אוראלי עשוי גם להעיד על גונור, וכאב בבטן או ביצים להיות סימפטום של כלמידיה. מיידן צריך להיות תשומת לב למופע של דימום מתוך החודשי.

אבל לפעמים מחלות יכול לפתח אסימפטומטי. לכן, שני השותפים שווים לעבור את מבחן STI שבועיים לאחר מין. אם אתה מפעיל מחלה, זה יכול להוביל סיבוכים ו פוריות.

הוא האמין כי בדיקות לתת תוצאות ברורות יותר ארבע עשרה ימים לאחר זיהום פוטנציאלי. ואם התוצאות מתבררות להיות חיוביות, הרופא ימנה קורס של תרופות. ממין יצטרך להימנע.

שלושה שבועות לאחר מכן

בשלב זה, הריון כבר יכול לתת לכל אחד לדעת את היעדר הווסת. מִבְחָן.

בדיקות הריון recove הורמון, המכונה gonadotropin chorionic של האדם (HCG). על מנת לקבל כמות מספקת של הורמון זה בגוף לוקח זמן, כי כמה רופאים ממליצים לחכות במשך 3 שבועות ורק אחרי מה לעשות את הבדיקה. אם יתברר להיות חיובי, יש לדון במעשים הבאים עם הרופא ועם שותף.

במשך 3 שבועות אחרי סקס, אתה יכול לראות בועות, שריפת וגירוד. אז מתבטא הרפס גניטלי. HIV בסימפטומים יכול להיות זהה לשפעת. ואם יש לך כמה שותפים, לעשות את הבדיקות פעם אחת כל 3-6 חודשים.Victoria Foman Asperspertddorter Sexologist של הקטגוריה הגבוהה יותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי.

6 שבועות לאחר מכן

עגבת - מחלה נוספת שקשה למצוא. זה יכול לפתח אסימפטומטי. אבל זה שווה ליצור קשר עם הרופא אם אתה שם לב:

כיבים קטנים או מדגיש על איברי המין או בפה; פירוק פריחה על כפות הידיים או את הרגליים; חום; מִיגרֶנָה; כאב מפרקים.

תקופת הדגירה בעגבת יכולה להיות אפילו יותר ממחלות אחרות. ביסודו לעשות מבחן, אבל זה לא הגיוני. המתן 6 שבועות כדי לקבל תוצאה אמינה יותר.

עגבת אנטיביוטיקה מטופלים. ממין לתקופה של ריפוי יהיה צורך לנכות.

שלושה חודשים מאוחר יותר

כמה חודשים לאחר מכן, אתה יכול לחזור על הבדיקה. זה יעזור לוודא כי התוצאות השליליות של בדיקות בעבר התברר להיות נכונה, או כי ריפוי עובד.

ישנן הכנות שניתן לנקוט בתוך 5 ימים לאחר מגע ומכשירים intrauterine.זה נשאר ההזדמנות האחרונה להשתמש בשיטה. אבל סמים שניתן לקחת בתוך 5 ימים לאחר הסקס הם לעתים קרובות לא נמכר ללא מתכון.

בעתיד 8

אבל אם אתה כבר לא רוצה לחשוף את עצמך ואת השותף שלך בסיכון, לחשוב על:

השתמש במכשול דרכים להגנה

קונדומים להגן על שניהם stis והריון מיותר. אבל לפני ההקדמה שלהם, אתה צריך לוודא כי חיי המדף לא פג, ואת האריזה לא פגום.

לעתים קרובות לעבור סקרים

לפחות פעם בשנה. אבל אחרי קצת לומן של זמן הם נעלמים.אתה צריך לחכות יותר משלושה שבועות כדי לעבור בדיקות HIV הרפס גניטלי, כי יש להם תקופת הדגירה ארוכה יותר. בדיקות הפצע יותר יכול לתת תוצאות שליליות שגויות.

אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עוזר לזוגות כדי לפתור מתוח בחיי סקסי.

כדי לא לחשוב מה לעשות אחרי סקס לא מוגן, עדיף לא לאפשר לו. באמצעות גלולה מניעת הריון גורם נזק גדול לגוף של נשים.

בישראל, אין דעות קדומות כאשר אנו מדברים על עבודה בסוכנות ליווי. לגברים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. הכל מומש לחלוטין, למעשה כי אסקוגר פשוט לומד את השותף במקרה, שומר על השיחה ואת ליווי אישה בכיתה VIP הוא אינדיקטור של מצב ציבורי.

ולהגן על עצמך מפני STD Postfactum הוא לא מציאותי. לכן, נראה שאתה לא רוצה לזרוק אחד את השני ולארגן סקס חם, ספונטני, לשמור כמה שניות יקרות לשים על קונדום. עם עירור לתקופה זו, שום דבר לא יקרה - אבל אתה תהיה משוכנע כי שום השלכות מיותרות יקרה. תמיד לזכור את האבטחה הראשונה!

Просмотров: 375 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar