15:46
המין הטוב ביותר בחייך: הנתיב אל התקן באמצעות קשיים וכישלונות

קשיים למין יכולים נראה ללא קשר לגיל. אבל, המדע הוא אישר כי נשים לחוות את המספר הגדול ביותר של בעיות במין עד 30 סוף סוף שנים, וגברים - מופיעים חמישים. ללא ספק, ראוי להזכיר כי דפוס כזה, בסופו של דבר, אולי רע לִגרוֹם.

התוכן של המאמר

1 קשיים במין של אוהבי צעירים 2 קשיים עם סקס Y, איך אנחנו כל הזמן מדברים, אוהבי קשישים 3 סקס הטוב ביותר בחיים שלך

באופן טבעי, כל הנחות לא לקחת בחשבון במקרים אישיים. לכן, אם יש לך הכל אחרת, לא למהר לצמר פורומים או לחשוב כי המערכת נתנה כישלון. וכן, הכל לא כך או שותף סקס שלך ענקים אמיתיים במין. ללא ספק, ראוי להזכיר כי זה אומר לעתים קרובות יותר על נתונים בינוניים, אם אה, איך אנחנו מביעים, אישי.

קשיים למין של אוהבי צעירים

רוב החבר'ה הצעירים סובלים כמעט מכל הצרות במין. בעיצומו של בעיות תכופות להקצות: דאגה לגבי הגודל כמו אנשים משמשים להביע פין, מוקדם שפיכה (ושאר הקשיים הקשורים אליה), הפרעות התרגשות.

תחזוקה של גברים עשירים - העבודה קשה מבחינה נפשית. ישראל עשירה אינה משמשת בפומבי להפגין נשים וילדים. זה בסיסי לבחור אסקמנטל, אחד יהיה להקצות את הרמה ויהיה חברה נעימה.

גודל חבר ושפיכה מוקדמת - הכי ככולם אומר, כל התנאים המוקדמים של כולם סבל וחוסר ודאות.

אם סוף סוף צריך לדבר על הדילמות של הנשים במין, אז הכל הוא צדדי. ואכן, נשים צעירות על שביל היווצרות שלהם רק יכול לשמוע איך כולם אומר, מעורב הערות על המין שלהם. זה יהיה רע אם לא הבחננו בעובדה שהיא מרגישה יחשויות, כדי להיות, דוחה כל מיני אנשים, כמה באים לידי ביטוי, רמזים מגוונים של בחור, אז היא גיהינום ולופט.

אבל אם הם (חס וחלילה!) תשוקה סקסית יראה אותם עד סוף החיים של ליבר וקל דעת. נשים נלמדות להיות רצויות, אבל אף אחד לא למד אותם "נכון" להביע את תשוקתם. ובכן, באופן כללי, הוא נחשב לגינוי.

נערות צעירות, מובנות המקרה מודאג מאוד לגבי אמצעי מניעה. ואם הם פוגשים איש צעיר לא כל כך מודאג לגבי איך אנחנו מביעים, לחיצה על שאלות, הם מוטרדים מאוד ולבסוף לזרוע אי הבנה ומחלוקת במערכות יחסים.

ובסופו של דבר, פתח את אחד הסודות החשובים. גבירותיי פשוט, באופן כללי, אהבה כאשר גברים משלמים הרבה תשומת לב להגדלת שלהם. זה לא סוד עבור כל אדם כאילו רק גירוי אחד מספיק, כך השותף קיבל הנאה בלתי נשכחת.

אולי כמעט כל הגברים שמעו את זה, אבל מסיבה כלשהי, זה הפך, החליט לעזוב בלי לגלות. אחרי הכל, הם בדיוק כמו הקדוש להאמין כי תנוחה מיסיונרית היא רק דובדבן על העוגה, ושום דבר אחר לא נדרש.

קומה חזקה מייצגת, כי הגירוי של הדגדגן הוא משהו כמו משחק מקדים. תארו לעצמכם עובדה אחת שבסופו של דבר הגברות תכונה קשיים בהשגת אורגזמה. ואז מתחיל הגברת לעתים קרובות להאשים את עצמך בדילמה מתובלת זו. היא באמת רוצה להדגיש מה רע, שמוביל לתחושה של נחיתות.

גבירותיי רק נדרשת זמן, כדי להתרגל למין שלך.

בישראל, אין דעות קדומות לדעות קדומות, ואילו המילה באה בחשבון את שירות הליווי. גברים מקומיים יש את המפעלים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי היום eskzhetnitsa הוא לא יותר מאשר ללוות את הלקוח באירוע, שומר את הראיון ואת ליווי אישה בכיתה VIP נחשב אינדיקטור למעמד הציבורי.

במלוא המודעות הזאת מגיע ל -30 שנה. בגיל זה, הם המנוסים ביותר, ויודעים בדיוק, מה אתה רוצה ממין.

קשיים עם סקס באוהבים קשישים

כ -40 שנים לפגוש לא רק את הקמטים האחרונים, גיל המעבר. זה מוסיף יותר כמו מינימום, שני קשיים: הנרתיק יבש ודילול של קירותיו. יכול להיות לספק הרבה אי נוחות במין, ומפעם הזמן ולעשות את זה בלתי נסבל. ל אושר! בצע את חומר סיכה על בסיס אקווה, ואתה תצליח, באופן כללי, למזער את אלה, כפי שנהגנו לומר, מגעיל החושים.

בנוסף ל, הגורם הדמוגרפי גם משפיע סוף סוף על החיים הסקסיים של הגברות. אנשים מעטים יודעים שלא הסוד כי נציגי המין היפים חיים קצת יותר. זה יהיה רע אם לא הבחין במה שחוכמה בעלים ללכת מהחיים קודם לכן, ואת עמיתים הם לעתים קרובות יותר להסתכל כלפי צעירים בנות. מישהו קטן יודע איזה סוג של "mu הגלישה" פוטנציאליים.

אבל החבר'ה יש רציני יותר. לאחר צומת של סימן ב 50 הוא סוף סוף שנים, הם כבר לא יכולים להיות מתרגשים כמו קודם. בגלל זה, הם מרגישים לא רק אי נפש פיזית, נפשית. מסיבה זו, יותר בחורים בגילאים רק להתחיל להיראות פורנו, להוכיח לעצמם בעצמם כי כל אותם עדיין.

יחד עם יציבות בעירור, מרגישים וקשיים עם שפיכה, אשר מגיע עכשיו. תצורות כאלה, בהחלט, להפוך הלם ודיכאון, בגלל מה כמעט הכל "בדימוס" ממין עם שותף.

סקס הטוב ביותר בחייך 3

תקופה כזו נכנסת זוג כאשר שני השותף, באופן כללי, הם ב 30-35 שנים. גבירותיי לזה הזמן כבר התגבר על כל הקשיים במין, וגברים עדיין לא עצר.

לא כועסים, אם אתה גם אחד מכם כבר "לא" גיל ". לא מין רע אינו תלוי במספרים, הן מהגודל והן מהגיל. קשיים מויניים יכולים סוף סוף להיראות בכל גיל, אבל אף אחד לא אמר כי הם לא מציאותיים להחליט ולהמשיך ליהנות מחיים אינטימיים. איך לעשות את זה? רק צריך להיות מוכן איך כולם יודעים, לפחות כמה שינויים בגיל אינם מפחדים מהם. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/

בסופו של דבר, אם יש קשיים שניתן גם לפתור ללא עזרה של אחרים, זה כל הזמן מגיע להצלה, איך אנחנו מביעים, טיפול מיני מקצועי.

Просмотров: 4435 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar