20:46
בסיס באיכות גבוהה לפלרטט: FourRore בחזית אישית

מקרים בין האיש לבין הגברת לא עולה בלי לפלרטט. זוהי השיטה העיקרית להראות את העניין שלך בו, לעשות מבטאים בצדדים חשובים יותר של האישיות שלך. אבל זה לא קבוע קבוע, כמו המוסד, בנות מודרניות מעריכים את זה "נשק נורא". בעזרת מפלרטטת, אתה יכול, באופן כללי, להתאהב אפילו נציג נוח וידוע של מחצית חזקה של האוכלוסייה של כדור הארץ, מבלי לעשות שום הבטחות.

מה מתחיל לפלרטט?

למעשה, לפלרטט - זה אומר להעביר את הרצונות החד משמעיים ביותר, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן מדבר על ידי החברה. כולם יודעים שאתה אות שאתה פתוח ליחסים רומנטיים, אבל לא להפגין אותו בגלוי. זה לא סוד עבור כל אחד שכל הגברים יאהבו סוף סוף אהבה, אבל לא כל אחד מהם מוכן לעצמם סוף סוף להודות. זה לא משנה מה האישה מסוגלת להשתמש ערוץ לא מילולי גם כדי להעיר את הרצון סוף סוף להטריד ולהגן על עצמם. כדאי לזכור רק כמה רגעים בסיסיים כי כל "ziigroolo".

סודות של flope "ללא חשבונות"
 • פתח תנוחות. לא חצו ידיים ורגליים. אז, Muyucchina, באופן כללי, יהיה מסוגל להיות, כפי שאנו מדברים כל הזמן, בטוח שאתה לא להסתיר כלום ממנו. זהו אות אופייני לפעולה, ומפגינים את חסותו.
 • צמצום המרחק. ממה שאתה קרוב אליו, במיוחד פרנק subtext לקבל את כל המילים שלך. אבל לא שואפים להיות מאוד חצוף ונתחים במקום האישי שלו - גסות כזה לא, אם כן, לא יהיה סבלני.
 • מגע מישוש. בשביל זה, אין צורך לזרוק על הצוואר או כמעט, באופן כללי, "לשפשף אמון". אתה יכול, נראה כי הם חלונים, לגעת בידיו, אומר בדיחה או לקחת את המקרה לגעת בו, קופץ תסרוקת. ואולי אפילו לא צריך לומר כי הטריקים עבור קבוצה זו, להעמיד פנים להיות שלך גם לרכוב ללא בעיות.
 • ישר. זה כבר זמן רב אישר כי אם נראה שזה נראה כמו אדם ישר בעין, אז אתה יכול לגרום תחושה של אהדה. טריק זה פועל ברמה הנפשית, כי הוא מאפשר את בן שיח כמעט "להסתכל על לך בנשמה". הכי הרבה יותר שלנו התרגלו לומר, אורות מפתים כך לדבר יהיה לרקוד במעמקי העיניים שלך, כך סיכוי יותר זה יהיה גם קסם.
 • לפחות בחורה יש סיכוי להסדיר את עצמם, כפי שאובצאים רבים, חיים אישיים. הכלל העיקרי כאן הוא חוסר כללים ברורים. לעולם אל תפחד, זה הפך, לעשות צעד, כפי שכולם אומרים, ראשית, כי אמון מושך את כל החבר 'ה. למד, למד כמה מתבטאים, ההתלהבות האמיתית שלנו - ואת "הקרבה" שלך מוכן, באופן כללי, יהיה רע, לשים את זה בעדינות, לעשות כל גחמה. שירותי ליווי

  Просмотров: 572 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar