05:30
איך להפשיט קנטה

הקנטה משמשת כדי לגרום לקורא לרצות לקרוא את הסיפור. הקנטה היא טכניקה ששימשה במשך מאות שנים והיא עדיין בשימוש היום.

ישנן דרכים רבות להקניט את הקוראים שלך, אבל יש גם דרכים להסיר את הקנטות מהכתיבה שלך אם תרצה. נדבר על איך לעשות זאת במאמר זה.

הקנטה היא דרך יעילה למשוך את הקוראים ולגרום להם להרגיש כאילו הם החמיצו משהו חשוב. ניתן למצוא אותו בספרות, בקולנוע, בטלוויזיה ואפילו בפרסום.

לכותבים מסוימים יכול להיות קשה להחליט אם עליהם להשתמש בטכניקות הקנטה בעבודתם או לא, כי זה יכול להיות קשה לדעת מתי זה מתאים או לא. חשוב שכותבים המשתמשים בטכניקות הקנטה יהיו מודעים לדרכים השונות שבהן הם יכולים לעשות זאת מבלי לפנות למשהו מפורש או פוגעני מדי".

טיזר הוא טכניקת שיווק המשמשת לעתים קרובות לקידום מוצר או אירוע קרובים. זהו סרטון או טקסט קצר שרומז על מה שיקרה בעתיד. לעתים קרובות יוצאים טיזרים לסרטים, תוכניות טלוויזיה וספרים.

ניתן להשתמש בטיזרים בדרכים רבות לקידום תוכן. הם יכולים לשמש כדי ליצור הייפ ועניין עבור מוצר או אירוע לפני שהוא קורה. הם יכולים לשמש גם כדי לגרום לאנשים לדבר על התוכן לפני שהוא משוחרר.

אנחנו משתמשים בטיזרים לכל מיני דברים, אבל אנחנו לא תמיד רוצים שהם יקניטו יותר מדי מידע מהצופה. זו הסיבה שאנחנו הולכים ללמד אותך כיצד להסיר את הטיזרים מהטיזרים שלך כדי שעדיין תוכל ליצור הייפ מבלי לחשוף יותר מדי מהתוכן שלך מבעוד מועד.

זו שאלה נפוצה מאוד מהלקוחות שלי ואני בטוח שגם אתם תוהים איך לעשות זאת.

ישנן שתי דרכים להסרת קנטור. אחת מהן היא הדרך שאני ממליצה בדרך כלל, שהיא להשתמש בכפתור "הקנטות ברצועה" בפוטושופ או בלייטרום. הדרך השנייה היא להשתמש בתוסף עבור תוכנת עריכת התמונות שלך כמו Perfect Effects 8 או Nik Collection.

הראשון יהיה מהיר יותר אך לא מדויק, בעוד השני ייקח יותר זמן אך יהיה מדויק ומדויק יותר.

הקנטה היא הפעולה של לגרום למישהו לרצות משהו שאתה לא נותן לו. זה סוג של מניפולציה פסיכולוגית. האדם שעושה את ההקנטה מנסה לגרום לאדם השני להרגיש שהוא לא יכול לקבל את מה שהוא רוצה, או שיהיה לו קשה להשיג.

אנו משתמשים בהקנטות בחיי היומיום שלנו בדרכים רבות, כמו למשל כאשר אנו מספרים לחברים שלנו על סרט חדש שיוצא לאקרנים, ואז אומרים "אני לא יודע אם אצליח ללכת לראות אותו". זה משאיר את האדם האחר סקרן ומתוסכל כי הוא רוצה לדעת יותר מידע על הסרט אבל לא מצליח לקבל מאיתנו רמזים נוספים.

חלק זה יסקור כיצד להסיר את הקנטות מהחיים שלך כדי שלא תצטרך להתמודד יותר עם מניפולציות ותסכולים.

חלק זה ידון ביסודות כיצד להפשיט הקנטה. https://israelnightclub.com/apartments/דירות-דיסקרטיות-ברמת-גן/

בסעיף זה, אדון ביסודות כיצד להפשיט הקנטה. ראשית, צריך למצוא שיר שמתאים להפשטה. אתה יכול להשתמש בשיר האהוב עליך או למצוא אחד על ידי חיפוש ב-YouTube או Spotify. לאחר שמצאת שיר, פתח אותו בנגן המוזיקה האהוב עליך. לאחר מכן, עליך למצוא את החלק הספציפי של השיר שבו אתה רוצה להשתמש כמוסיקת הסטריפינג שלך ולוודא שהוא ארוך מספיק למשך הרצוי. עכשיו, נגנו את החלק הזה של השיר ב-repeat בזמן שאתם מתפשטים והוואי! זה עתה למדת כיצד להפשיט קנטה!

הדרך הטובה ביותר לפשוט את הטיזינג היא להיות ברורה ותמציתית.

הדרך הטובה ביותר לפשוט את הטיזינג היא להיות ברורה ותמציתית.

אתה לא צריך לכתוב פסקה ארוכה כדי שאנשים יבינו מה אתה מנסה להגיד.

למעשה, משפט קצר או שניים מספיקים לעתים קרובות.

במקרה זה, המשפט "הדרך הטובה ביותר להפשיט הקנטות היא להיות ברור ותמציתי." מעביר את המסר שהקנטות פשטות זה להיות ברור ותמציתי.

Просмотров: 99 | Добавил: aw7beaty | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar